ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  יועץ משכנתא

  יועץ משכנתא פרטי

  יעוץ משכנתא הינו תחום המקובל מאוד בעולם אך פחות בישראל ורק עקב עניין מחשבתי של הלקוח הישראלי. לפעמים, אנו שוכחים שהמשכנתא הוא תשלום חודשי קבוע במקום השכר דירה שהולך איתנו עד 30 שנה!!!

  כאשר אנו לוקחים מהבנק סכום הלוואה כל כך גבוהה, בדרך כלל מעל חצי מליון שקלים ואנו הולכים לשלם אותו לתקופה כה ארוכה אז מדוע שנרצה שהבנק (שכל מטרתו וייעודו הוא לסחור בכסף ולהרוויח עלינו כמה שיותר) הוא זה שייעץ לנו במשכנתא?

  הרי אנו מוכנים לשלם לעורכי דין, רואי חשבון, שמאים אז למה לא לקחת יועץ משכנתאות שלמד את התחום ומודע לכל הטריקים של הבנק, שיודע לעשות מכרז ריביות ושהבנק רואה אותו כדמות מקצועית ומבין שליועץ המשכנתאות אי אפשר לתת משכנתא לא משתלמת אחרת הוא לא יבחר בבנק.

  אפילו אם למדנו כלכלה, מימון, מנהל עסקים, חשבונאות, אנו הישראלים חושבים שאנחנו יודעים הכל. אם הדבר היה נכון אז מילא, אך אנו אפילו לא מודעים לטעויות שאנו עושים וחוסר ההבנה שלנו בנושא לקיחת המשכנתא הוא עצום!אז נכון שרובנו מבינים מהוא מדד המחירים לצרכן אבל מה עם כל המסלולים? ריביות מתואמות? פיתיונות לבנק? מכרז ריביות? קשרים עם הבנקאים? אופציה למחזר משכנתא בעתיד בלי לשלם עמלות פרעון של עשרות אלפי שקלים?

  אנו הישראלים צריכים להבין שמשכנתא היא כמו חליפה שנתפרה בדיוק לצרכים של הלווים שמטרתם היא לשלם כמה שפחות ובכמה שפחות זמן.

  מדוע צריך יועץ משכנתא פרטי?

  אנחנו ב-WIN משכנתאות ופיננסים מאמינים ביועצים הכי מנוסים ועל כן היועצים שלנו הם בעלי תואר ראשון פיננסי המתמחים במשכנתאות ועם ניסיון של לפחות 5 שנים בתחום.

  הלקוחות שלנו הם כרטיסי הביקור שלנו ולכן את/ה חשוב לנו לא רק מבחינת ייעוץ המשכנתא אלה מבחינת התאמת המשכנתא והפרופיל הפיננסי לצרכים האישיים שלך על מנת שתוכל להיות רגוע ובראש שקט שאנו נשיג לך את הטוב ביותר המותאם לצרכים שלך ושל משפחתך.

  היועץ שלנו

  אנחנו ב-WIN משכנתאות ופיננסים מאמינים ביועצים הכי מנוסים ועל כן היועצים שלנו הם בעלי תואר ראשון פיננסי המתמחים במשכנתאות ועם ניסיון של לפחות 5 שנים בתחום.

  הלקוחות שלנו הם כרטיסי הביקור שלנו ולכן את/ה חשוב לנו לא רק מבחינת ייעוץ המשכנתא אלה מבחינת התאמת המשכנתא והפרופיל הפיננסי לצרכים האישיים שלך על מנת שתוכל להיות רגוע ובראש שקט שאנו נשיג לך את הטוב ביותר המותאם לצרכים שלך ושל משפחתך.

  ריביות ומסלולים

  יועץ משכנתא בעל ניסיון רב

  יועץ משכנתא מספק שירותים נאמנים ללקוחות המתעניינים ברכישת דירה ואחרים. כדאי לשוחח עימו כבר  בתחילת התהליך על מנת שיוכל לייעץ לגבי כל נושא המימון המשלים הנ"ל. מדובר בהתחייבות כספית לטווח ארוך וצריך להתכונן אליה בדרך הטובה ביותר. כל התהליך עצמו נחשב למורכב וכרוך במטלות רבות. חברת win משכנתאות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  יועץ משכנתא – מציע מסלולי הלוואה מעולים

  יועץ משכנתא ילווה את הלקוחות וילמד על צרכיהם ואפשרויותיהם הכספיות, ובין היתר, על רמת השכר אותה הם מקבלים בעת קבלת המשכנתא. כל אלו חשובים לבחירת המסלול המתאים להם. לרוב, מעמידים הרוכשים סכום ראשוני ממקורות עצמיים ואת היתרה מקבלים כהלוואה מבנק למשכנתאות או ממוסד פיננסי אחר. צריך לדעת, כי ככל שנוטלים הלוואה לטווח ארוך יותר כן הריבית עליה גבוהה אבל מאידך סכומי ההחזר החודשיים נמוכים יותר. יועץ משכנתאות יכול לבנות תמהיל המותאם ליכולות ההחזר הללו. הוא גם ישאיר מרווח ביטחון למקרה של הרעה אפשרית בהכנסה החודשית. הוא מכיר מוסדות בנקאיים רבים ואת המסלולים המוצעים בכל אחד. כך שהוא יכול לבחור עבור לקוחו את המוסד הנותן את התנאים הטובים ביותר מכל הבחינות. הכוונה היא, כמובן, לריבית נמוכה אבל לא רק. רצוי שהמשכנתא תהיה גמישה, שניתן לחסלה בכל עת, למחזרה ללא קושי וללא עלויות גבוהות ועוד.

  ניהול התהליך

  יש לנהל היטב את הבקשה בדרך לקבלת המשכנתא. יש צורך לנהל מו"מ ולספק לבנק מסמכים נדרשים. בין היתר, מסמכים המעידים על רמת ההכנסה, דו"ח שמאי לגבי ערך הנכס שאמור להיות משועבד לטובת ההלוואה.  על פי ערכו אף נקבע סכום המשכנתא המרבי. בעת רכישת דירת קבלן הוא יצטרך להביא חוזה רכישה. על פי כל אלו תאושר המשכנתא.

  חברה בעלת מוניטין

  חברת win משכנתאות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי.  הוא מקיף וכולל הקשבה והפנמה, ייעוץ פרטני, מציאת מסלול הלוואה מיטבי, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהתמחות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו לשרת נוספים.

  יועץ משכנתא פרטי

  יועץ משכנתא פרטי – ווין משכנתאות

  יועץ משכנתא פרטי מספק שירותים נאמנים ללקוחות לקראת ובעת רכישת דירה. ניתן למצוא מבחר הלוואות כאלו בתנאים שונים. הוא יודע להתאים את האחת העונה על דרישות כל לקוח. הייעוץ עצמו חוסך כסף רב בטווח המיידי והארוך. חברת win משכנתאות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

  יועץ משכנתא פרטי – מכיר את עולם המשכנתאות לעומק

  יועץ משכנתא פרטי מכיר את כל הנושא היטב כולל כל החוקים הממשלתיים הקיימים. כך הוא יכול לראות את כל התמונה. יחד עם זאת הוא מקבל נתונים ספציפיים לגבי כל בקשה ועסקה ויודע לבחור את ההלוואה המתאימה בתנאי ריבית והצמדה נוחים. כזאת שאף תהיה גמישה, שניתן לחסלה ולמחזרה בעל עת ללא קושי והוצאות מיותרות ועוד. החוק קובע כי עבור דירה ראשונה ניתן לקבל 75% מערכה. משפרי דיור יזכו ל70% ואילו בעלי דירה נוספת עד 50% מהערך. כן קובע שהבנק עצמו מוגבל לגבי הסכום שהוא יכול לתת. כך בעיקר על פי ערך הנכס ורמת ההכנסות של המבקש. יש צורך לדעת על הסכום הנדרש ולבדוק אם הוא עומד במגבלות הללו. נתון נוסף הוא תקופת המשכנתא. צריך לדעת ככל שהיא גדולה אזי הריבית עליה גבוהה אבל ההחזר החודשי נמוך יותר. הלווה חייב לעמוד בו ואף לקחת מרווח ביטחון למקרה ורמת הכנסתו יורדת מסיבה כזאת או אחרת. אי תשלום סכום חודשי במועד עלול לגרור ריביות, קנסות והוצאות בלתי צפויות נוספות.

  העמדת ההלוואה

  היועץ מכיר את נוהלי הבנק לגבי אישור ההלוואה ופועל מולו בהתאמה. יידרשו מהלקוח דפי עו"ש אחרונים שלו ומסמכים המעידים על הכנסותיו החודשיות כדי להכיר את מצבו הפיננסי. בנוסף, דו"ח שמאי של הנכס הקובע ערכו והמשמש כערובה לכספים הניתנים.

  חברה עם שירות איכותי בלתי מתפשר

  חברת win משכנתאות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה, ייעוץ  וליווי, המלצה למשכנתא בתנאים מועדפים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתמחות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

  כלכלת המשפחה הינה דבר לא מסובך אך אנו נוטים לסבך אותו עקב חוסר שליטה על הסיפוקים האישיים ומרבית הישראלים לא יודעים לנהל אותה נכון. התנהלות כלכלית ופינסית נכונה היא...

  קרא עוד
  WIN כלכלת המשפחה

  אנו ב-WIN משכנתאות ופיננסים דוגלים במתן שירות אדיב ומקצועי הניתן ללא פשרות לטיב רצונו של הלקוח תוך כבוד הדדי, מקצוענות ונאמנות. שירות, הגינות ופרטיות אנו מתחייבים להעניק שירות אישי איכותי...

  קרא עוד
  אמנת WIN

  אצלנו הלקוח במרכז, אנו עושים מספר מכרזים בנקאים על התמהיל שבנינו לכם והבנק שיתן את ההצעה הטובה ביותר יזכה לתת לכם את המשכנתא.

  קרא עוד
  אצלנו הבנק מתחרה עליך

  כאשר ניגשים לקבל המשכנתא, הבנק דורש שני סוגי ביטוחים: ביטוח מבנה וביטוח חיים של כל אחד מבני הזוג בגובה המשכנתא. ישנם מספר רב של גורמי ביטוח ובינהם הבנק, תמיד...

  קרא עוד
  ביטוח משכנתא

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ייעוץ משכנתא פרטי

   רכישת בית היא ההוצאה הגדולה ביותר וארוכת הטווח של זוגות צעירים. סכומי הכסף ברכישה זו עומדים על מאות אלפי שקלים ויכולים להגיע לכמה מיליונים. לרוב הזוגות אין סכומי כסף בסדר גודל שכזה ולכן נעזרים בבנק לצורך הלוואה.

   הלוואה מהבנק לצורך קניית דירה נקראת משכנתה, וכיוון שמדובר על הלוואה בסכום גבוה במיוחד ולמשך פרק זמן ארוך מאוד, ההתייחסות אליה שונה מאוד.

   ייעוץ משכנתא פרטי מומלץ ואף הכרחי עבור כל מי שמתכוון לקחת משכנתה, וניתן לבחור בחברת WIN משכנתאות ופיננסים לצורך כך.

   מי צריך ייעוץ משכנתא פרטי?

   כל הבנקים עושים בירור מעמיק בנוגע ללווים, הרקע שלהם, מקורות ההכנסה, נכסים נוספים וכדומה, כדי לדעת מה רמת הסיכון שיש בהלוואת סכום הכסף לאדם או לזוג הפונה.

   זה רק הגיוני שבירור והשוואה דומים יעשו על־ידי הלווים עצמם באמצעות ייעוץ משכנתא פרטי, כדי למצוא את המסלול והתכנית הטובים והמשתלמים ביותר עבורם.

   מתי כדאי לפנות לייעוץ?

   ייעוץ משכנתא פרטי מומלץ לבצע בזמן סגירת כל פרטי הרכישה מול המוכרים, בין אם מדובר באדם פרטי או קבלן.

   בעת חתימה על החוזה, מתחייבים הקונים למתווה העברת הכספים למוכר, לפיכך עליהם לדעת איזה סכום כסף ראשוני נמצא בידיהם ואיזה סכומים יוכלו לקבל מהבנק, באיזה מועדים ועבור איזו ריבית.

   לכן מומלץ לעשות את הבירור והבדיקה פני הגשת בקשת המשכנתא לבנק כולל כל המסמכים הנלווים.

   כמו כן, בדיקה מוקדמת נועדה כדי שאפשר יהיה לגשת לבנק ולדעת כיצד להתמקח כדי להגיע לתנאים הטובים ביותר.

   למי כדאי לפנות לצורך קבלת יעוץ?

   ישנן בשוק חברות שונות המציעות שירותי יעוץ שונים. כיוון שמדובר בסכומי כסף עצומים, ובהתחייבות לעשרות שנים, מומלץ לפנות לחברה מובילה ומקצועית כמו WIN משכנתאות ופיננסים.

   במהלך פגישות הייעוץ עם צוות החברה תוכלו לעבור יחד על האפשרויות השונות, תוך הסברים מפורטים על סוגי ריביות, מונחים שונים במשכנתא, בדיקת גובה ההחזרים בהתאם למסלולים השונים ועוד.

   בסיום הייעוץ תוכלו לפנות לבנקים השונים ולנהל איתם משא ומתן ענייני תוך הכרת הנתונים האישיים שלכם ומשמעותם כמו כם האפשרויות השונות המוצעות על־ידי הבנק.

   ייעוץ משכנתא מקצועי

   ייעוץ משכנתא מסייע לכל רוכש למצוא מסלולי הלוואה זולים בתנאים נוחים. הייעוץ ניתן לאחר למידת צרכי הלקוח ותוך כדי התחשבות ביכולותיו הכספיות ובנתונים נוספים. קיימים מסלולי משכנתא רבים והאתגר שלו הוא להתאים את הטוב ביותר ללקוח. הוא מכיר את התחום לעומק, ולכן, יכול להשפיע לטובה על העסקה.  חברת win משכנתאות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב חשיבות.

   ייעוץ משכנתא – מותאם לצרכי הלקוח ורצונותיו

   ייעוץ משכנתא חייב להתאים לאלמנטים שונים. בראש וראשונה להוראות החוק הקובע כי עבור דירה ראשונה ניתן לקבל 75% מערכה. משפרי דיור יזכו ל70% ואילו בעלי דירה נוספת עד 50% מהערך. הוא גם מגביל את הבנק לגבי הסכום הניתן. ההגבלות הנוספות הן יכולת ההחזר החודשית של הלווה. הם נקבעות בעיקר על פי הכנסותיו החודשיות בניכוי כספים שנועדו לניהול משק בית מתפקד. במקרים רבים, נוהגים לקחת גם מרווח ביטחון למקרה שההכנסות החודשיות נפגעות עקב פיטורין, איבוד הכנסה מעסק ועוד. הריביות על הסכומים משתנות על פי תקופת ההלוואה. ככל שהיא לתקופה ארוכה יותר כן הן גבוהות יותר. מאידך, ההחזר החודשי נמוך יותר. כל הנתונים הללו משוקללים ועל פיהם ואחרים נבחר המסלול לקבלת משכנתא בריבית נמוכה, יחסית. בנוסף, בתנאי הצמדה מועדפים, גמישה שניתן למחזרה/לחסלה בכל עת ללא קושי, שמאפשרת דחיית תשלומים בעת מצוקה כספית זמנית ועוד.

   ניהול התהליך מול הבנק

   היועץ ינהל את התהליך מול הבנק. כך המו"מ, הגשת במסמכים הנדרשים, מעקב וקבלת האישור ממנו להלוואה. המסמכים הנדרשים הם דפי עו"ש בחודשים אחרונים, תלושי שכר, דו"ח הכנסות לעצמאי, דו"ח שמאי הקובע את ערך הנכס המשמש כביטחון ואשר על פיו ייקבע גובה הסכום הניתן. לאחר אישור המסמכים ייכנס הכסף לחשבון הלווה.

   חברה מנוהלת היטב

   חברת win משכנתאות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה לצרכים, ייעוץ, המלצה למשכנתאות מתאימות, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת במשרדם ויכולותיהם המוכחות לטובת כל לקוח.

    

   ייעוץ משכנתאות

   ייעוץ משכנתאות ניתן ללקוחות רוכשי דירות ונכסים אחרים. כספי ההלוואות נדרשים לטובת מימון משלים. קיים מגוון מסלולי הלוואות והאתגר הוא למצוא את המתאים ביותר מבחינת מחירי הריביות ויתר התנאים. מומחה לייעוץ בונה את המסלול על סמך הבנת צרכי הלקוחות, יכולותיהם הכספיות, ההיצע הקיים ונתונים נוספים. חברת win משכנתאות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מפורט.

   ייעוץ משכנתאות – מוזיל עלויות

   ייעוץ משכנתאות נכון מוזיל עלויות והופך את התהליך הפיננסי הכרוך בהשקעה לנוח, בטוח ויעיל יותר. נטילת משכנתא כרוכה בהתחייבות כספית לטווח ארוך. משום כך, יש לבחור אחת המאפשרת החזרים חודשיים בטוחים עם לקיחת מרווח ביטחון למקרה וההכנסות השוטפות נפגעות. יש חשיבות להוראות החוק הקובע כי עבור דירה ראשונה ניתן לקבל 75% מערכה. משפרי דיור יזכו ל70% ואילו בעלי דירה נוספת עד 50% מהערך. כן, יש לקחת בחשבון שככל שההלוואה היא לטווח ארוך אזי הריבית עליה גבוהה יותר אבל ההחזרים נמוכים יותר. כאן יכול יועץ המשכנתאות לברר  על צרכי הלקוח. האם יכול לעמוד בנטל החזר גבוה יותר ולשלם פחות כסף או להיפך? הוא משקלל את כל הנתונים ובוחר בבנק הנותן משכנתא גמישה שניתן לחסלה או למחזרה בכל עת. עם ריביות נוחות, אפשרות לדחיית תשלומים למספר חודשים בעת מצוקה כספית ועוד.

   מסמכים הנדרשים לבנק

   היועץ ינהל את המו"מ מול נציג הבנק. יש להביא לנציגיו מסמכים המעידים על רמת ההכנסות וההתנהלות הכספית. כאלו הם דפי עו"ש, תלושי שכר, דו"ח הכנסות שנתי לעצמאי וכדומה. כן יידרש לו דו"ח שמאי הקובע את ערך הנכס שעל פיו ייקבע גובה הסכום הניתן. הנכס משמש, לרוב, כעירבון. לאחר אישור המסמכים וחתימת חוזה יועבר הכסף.

   חברה עם ניהול מוכשר

   חברת win משכנתאות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל שיחות מקדימות, ייעוץ, המלצה למסלולי הלוואה מעולים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהתמחות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת במשרדם לטובת כל לקוח.

   יועץ משכנתאות תל אביב

   אין אדם דומה לאחר, אין משפחה זהה לאחרת ולכן גם תמהיל המשכנתא צריך להיות אישי ולהתאים בדיוק למשפחה המבקשת אותה. בעת בקשת הלוואה בבנק, ניתן לבחור בין מסלולים...

   מיחזור משכנתא

   המשכנתא הינו מכשיר פיננסי הנתון לשינויי השוק ובנק ישראל ולכן כל בערך ארבע שנים כדאי לבדוק את האם המשכנתא הנוכחית כדאית או שכדאי למחזרה. ישנם שני סוגים של מיחזור...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support