ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שלבי לקיחת משכנתא

  לקיחת משכנתא הינו שלב בחיים שעוברת כמעט כל משפחה בישראל ובעולם. הליך לקיחת המשכנתא הוא כעיקרו תלוי בלווים אך גם אם הלווים הם הבטוחים ביותר לבנק עדיין מדובר בהליך ארוך ובו אנו צריכים לספר המון מידע פרטי על מקום הפרנסה שלנו, ולהוציא מספר דוחות שהבנק דורש ולעיתים גם לספק ערבים.

  בכל ההליך הזה אנו שוכחים דבר אחד שמדובר במכשיר פיננסי המשתנה עם הזמן ולא רק שהוא משתנה גם אנחנו משתנים הן מבחינת הכנסה והן מבחינת צרכים כמו כן לבל נשכח שאנו בסופו של דבר צריכים לשלם את הכסף הזה לבנק וככל שהמשכנתא שלנו פחות טובה כך ההחזר לשקל יותר גבוה.

  שלבי לקיחת משכנתא:

  1. פגישה אישית – איסוף פרטים אישיים

  שהוא השלב שבוא אנו אוספים את כל הנתונים על הלקוח גם עבור הבנק וגם עבור הלקוח וצרכיו האישיים והמשפחתיים.

  2. בקשת מסמכים מהלקוח

  מכיוון שאנו איש הקשר שבין הלקוח לבנק הלקוח ידרש לחתום על מכתב הסמכה ולספק את המסמכים הבאים: התנהלות עו"ש של הלווים שלושה חודשים אחורה לשכירים ושומות שנתיים אחורה לעצמיים, צילום ת.ז + ספח של אחד הלווים, חוזה רכישה, נוסח טאבו/מנהל, תלושי שכר של כל אחד מהלווים, דו"ח הלוואות וחיווי אשראי במידת הצורך.

  3. בניית תמהיל משכנתא

  בניית התמהיל היא ממש אומנות, לא רק מבחינה חישובית אלה מבחינת התאמת התמהיל לצרכים של הלקוח כאשר אנו מבינים שאין שני אנשים זהים ומכאן שלכל אחד יש את הצורך האישי והמשפחתי שלו שתלוי גם ברמת הכנסתו וגם בחוקי בנק ישראל ועל כן בניית תמהיל משמעו תפירת חליפה אישית לצורכי הלקוח. בניית התמהיל דורשת מחשבה והבנה פיננסית עמוקה עם התמחות בתחום המשכנתאות. אנו רוצים לגדר כמה שיותר מסלולים בתמהיל המשכנתא ולא רק שלושה כמו שהבנק נותן, אנו רוצים לבצע פיתיונות על מנת לקבל את הריביות הטובות ביותר ולהבין איך אנו גורמים להחזר לשקל להיות הנמוך ביותר.

  4. מכרז ריביות מול הבנקים

  בתור יועצי משכנתאות הבנק מבין שיש בצד השני יועץ שיודע את החוקים של בנק ישראל ואת הריביות המקובלות בשוק ולכן כאשר יועץ או חברת ייעוץ עובדים עם הבנקים הכמות לקוחות והקשר עם הבנקאים יוצר ריביות יותר נמוכות מאשר הלקוח הפרטי יכול להשיג בנוסף לכך היועצים יתחרו מבין הבנקים על הריביות הטובות ביותר והבנק אשר יתן את ההצעה הטובה ביותר לאחר מספר מכרזי ריביות ינצח ויזכה בלקוח.

  5. ביצוע רישומים בירוקרטים

  זהו ההליך הכי מעיק פיזית אבל לבל נטעה הוא ממש לא הכי חשוב, אנו נצטרך לרוץ ולהחתים את כל הטפסים הבירוקרטים שהבנק דורש: במנהל, בטאבו, רשם המשכונות, חברה משכנת, עורכי דין, רואי חשבון, שמאי, ביטוח, איסופים ומסירות וכו'.

  6. ביצוע החתמות סופיות בבנק לקבלת ההלוואה

  זהו השלב האחרון שבו אנו ניפגש יחד עם הבנקאי ונחתום על כל המסמכים הדרושים לקבלת המשכנתא.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מומחים שחוסכים לכם הרבה כסף

   חברות ייעוץ משכנתאות משרתות לקוחות הרוצים לקבל הלוואות לרכישת נכסים כמו דירות ובתים ואחרים. הסכומים הכספיים הללו חיוניים ומתווספים על ההון העצמי שכל רוכש מביא ממקורותיו העצמיים. ניתן...

   משכנתא לשיפוצים

   ישנם מקרים בהם החלפת הדירה בה גרים בדירה אחרת, אינה פתרון בר ביצוע מסיבות רבות. בנוסף, ישנם מקרים בהם משפחה מתכננת שיפוץ הבית, או רק חלק ממנו, כדי...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support