ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  משכנתא לכל מטרה

  הלוואה לכל מטרה הינה הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית, בדרך כלל מטרת ההלוואה הינה שיפוץ הבית, יציאה לחופשה, קניית רכב, סגירת הלוואות אחרות וכו'.

  הלוואה לכל מטרה ניתנת בריביות הרבה יותר גבוהות מאשר משכנתא אך גם כאן זה תלוי ביכולת ההחזר של הלווים, בדרך כלל אחוז הריבית של הל"מ מתחיל בארבעה אחוזים.

  כיום, יש מספר גופים רב אשר מוכן לתת הלוואה ללא מטרה הן בנקאים והן חוץ בנקאים כאמור תמיד כדאי לבדוק במספר גופים ולעשות סקר שוק על הריביות שכל גוף רשאי להציע.

  הכלל הוא כזה בכל לקיחת הלוואה ככל שאתם יותר מסוכנים כך הריביות יותר גבוהות כלומר הבנק או הגוף המממן סוחרים בכסף ורוצים לוודא שהכסף יחזור אליהם ולכן ככל שיש לנו יותר בטחונות שנחזיר את סכום ההלוואה כך הבטחונות שלנו לבנק או לגוף המממן טובות יותר וכך נקבל ריביות נמוכות יותר.

  ליועצי משכנתאות מנוסים יש קשרים טובים עם הבנקים והם יכולים לעזור בריביות טובות יותר גם עם סכום ההלוואה אינו גבוה תמיד כדאי להתיעץ עם יועץ משכנתאות.

  אנו ב-WIN משכנתאות ופיננסים עובדים כגוף גדול בעל עם יכולות לקבל את הריביות הטובות ביותר לכל סוג משכנתא והמוטו שלנו מאוד פשוט, לא חסכת לא שילמת!

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   תמהיל משכנתא מומלץ

   בניית תמהיל משכנתא חשוב להבין שבניית תמהיל משכנתא הינה זהה לתפירת חליפה אישית ללקוח שכן אין שני אנשים זהים ועל אחת כמה וכמה אין שני זוגות זהים, יש זוג...

   משכנתא לרכישת דירה

   נדל"ן זו ההשקעה הכלכלית הטובה ביותר. מחירי הדירות נמצאים באופן קבוע בעלייה, כך שאם יש אפשרות להשקיע בדירה שניה, זו הדרך הטובה ביותר לדאוג לעתיד. מרבית האנשים נעזרים...

   שלבי לקיחת משכנתא

   לקיחת משכנתא הינו שלב בחיים שעוברת כמעט כל משפחה בישראל ובעולם. הליך לקיחת המשכנתא הוא כעיקרו תלוי בלווים אך גם אם הלווים הם הבטוחים ביותר לבנק עדיין מדובר...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support